PDKS Sistemi

Personel sayısının fazla olduğu işletmeler için kurtarıcı bir çözüm olan PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi); personellerin giriş çıkış saatlerini kontrol altında tutmak için kullanılmaktadır. Pek çok farklı PDKS Sistemi bulunmakla birlikte, bu sistemlerin işletmeye göre tercih edilmesi gerekir. Doğru sistem ile çok etkin sonuçlar elde edildiği için, sistem tercihinde hassas olunması zorunludur. Bu sistemin doğru bir şekilde kullanılması sonucunda elde edilen faydalar ile pek çok iş yükünden ve bireysel hatadan da kurtulmak mümkün.

PDKS Sisteminin Avantajları

İşletmede personellerin devamlılığını profesyonel bir şekilde kontrol eden sistemler olmadan, kontrol sürecinde pek çok hata ile karşılaşılır. Ancak bunu önleyen PDKS, aşağıdaki avantajları kullanıcılarına sunar:

  • Giriş ve çıkış saatlerini kontrol etme,
  • Geç girişleri tespit etme,
  • Cezai işlemlerdeki hataları önleme,
  • Maaşların hızlı bir şekilde hazırlanması,
  • Personeller için ek uğraların ortadan kalkması gibi çeşitli faydaları bulunmaktadır.

Bu tür avantajların sağlanması için PDKS sistemi farklı şekillerde, farklı araçlarla kullanılabilir. Bu durum işletmenin çalışma yapısı ile ilgilidir.

PDKS Sistemi Nasıl Kullanılır?

Personellerin devamlılığını kontrol etmek ve kolay bir şekilde işe giriş çıkışlarını sağlamak için kullanılmaktadır. PDKS nedir?sorusuna bu şekilde cevap verilebilir. Sistem yazılım ve donanım olmak üzere iki ana bileşenden oluşur. Donanım bileşeni işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlarken, yazılım kısmı bu işlemleri kullanılabilir hale getirir. PDKSprogramı seçimi de sisteminin doğru ve etkin bir şekilde işletmesini sağlayacaktır. Sistemde farklı okuma seçenekleri de bulunur. İşletme bunlardan dilediğini seçebilir.

  • Kartlı PDKS
  • Yüz Tanımalı PDKS
  • Parmak İzi Okuyuculu PDKS

En sık kullanılan türleri yukarıdaki gibi olmakla beraber, damar okuyucu seçeneği de mevcuttur. Özellikle pandemi döneminde temas olmayan türleri sıklıkla kullanılır.Peki, bu sistemlerin fiyatları ne kadardır?

PDKS Sistemi Fiyatları

Sistemin fiyatlar; özellikleri ve türüne göre değişiklik gösterir. Hangi tür PDKS olduğu, yazılım ile donanım kapasiteleri, kontrol edilecek kişi sayısı ve ek özelliklerine göre fiyatlar belirlenir. En iyi personel takip sistemi ve uygun fiyat avantajının yakalanması da elbette ki mümkün. Bunun için firmamız sizlere kaliteli hizmet, üst düzey rehberlik ve fiyat avantajı sağlayacaktır.

Sektörel deneyimi yüksek olan firmamızdan PDKS sistemi ile ilgili tüm hizmetleri alabilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamlı olmakla beraber, tüm faktörleri de içerisinde barındırır. Bu nedenle daha iyi iletişim kurmak ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.